Here are scores from the second day of district tournaments that were played across the state. For any missing scores, please either email them directly to joshua.wilson@floridahsfootball.com or tweet them at us @FlaHSFootball

This page will be updated as scores are reported, so please check back often.

DISTRICT 2A-1

#2 Robert E. Lee 13, #1 Fleming Island 12
#1 Sandalwood 16, #2 Oakleaf 0

Advertisement

Championship
at Atlantic Coast
Tonight
#1 Sandalwood 24, #2 Robert E. Lee 0

DISTRICT 2A-2

#1 Wekiva 24, #4 Apopka 0
#2 Spruce Creek 33, #3 Flagler Palm Coast 20

Championship
at Apopka
Wednesday, 7
#1 Wekiva vs. #2 Spruce Creek

DISTRICT 2A-3

#1 Dr. Phillips 19, #4 Evans 12
#2 Timber Creek 12, #3 Boone 6

Championship
at Timber Creek
Wednesday, 7
#1 Dr. Phillips vs. #2 Timber Creek

DISTRICT 2A-5

#1 St. Cloud 26, #2 Cypress Creek 6
#1 Lake Nona 14, #2 Osceola (Kissimmee) 0

Championship
at St. Cloud
Thursday, 7
#1 St. Cloud vs. #1 Lake Nona

DISTRICT 2A-10

Championship
#2 West Boca Raton 12, #1 Park Vista 0

DISTRICT 2A-12

#1 Piper 24, #4 Plantation 0
#2 Western 22, #3 Nova 0

Championship
at Piper
Thursday, 6
#1 Piper vs. #2 Western

DISTRICT 2A-16

#1 Ferguson 20, #4 Miami Southridge 19 (OT)
#2 Miami Killian 12, #3 Homestead 0

Championship
at Ferguson
Wednesday, 4
#1 Ferguson vs. #2 Miami Killian

DISTRICT 1A-1

Championship
#1 Choctaw 33, #2 Niceville 0

DISTRICT 1A-4

#1 Clay 47, #4 Westside 0
#3 Orange Park 20, #2 Baldwin 19

Championship
at Baldwin
Wednesday, 7
#1 Clay vs. #3 Orange Park

DISTRICT 1A-5

#2 Keystone Heights 12, #1 Lecanto 0
#2 Belleview 21, #1 Vanguard 0

Championship
at Citrus
Tonight, 8:30
#2 Belleview 33, #2 Keystone Heights 12

DISTRICT 1A-9

#1 Seabreeze 34, #4 Matanzas 0
#2 Mainland 27, #3 Pine Ridge 7

Championship
at Warner Christian
Thursday, 7
#1 Seabreeze vs. #2 Mainland

DISTRICT 1A-10

#1 Harmony 13, #4 East River 0
#2 Jones 39, #3 Poinciana 6

Championship
at East River
Wednesday, 6
#1 Harmony vs. #2 Jones

DISTRICT 1A-11

#2 Glades Central 13, #3 Fort Pierce Westwood 0

DISTRICT 1A-14

#1 Monsignor Pace 44, #4 iMater Prep 0
#3 Miami Carol City 13, #2 Miami Norland 6

Championship
at Miami Norland
Thursday, 3:30
#1 Monsignor Pace vs. #3 Miami Carol City

DISTRICT 1A-15

#1 Miami Edison 43, #4 North Miami Beach 0
#2 Miami Northwestern 32, #3 Miami Central 18

Championship
at Traz Powell
Thursday, 3:30
#1 Miami Edison vs. #2 Miami Northwestern